Průzkum je jedna z nejlepších investic do podnikání

Buďte nejlepší na trhu

Zjišťujte informace o svých zákaznících a konkurenci

Ozvěte se nám

Spojení dat a získávání zákazníků

Našim telemarketingovým dotazníkovým průzkumem pro Vás získáme data, která Vám dají znalosti o potřebách, problémech, motivaci a výběrových procesech cílových skupin potenciálních zákazníků / partnerů a zároveň tak flexibilně reagují a informují o tom, jak dokážete pomoci na míru potenciálnímu zákazníkovi, který je zároveň naším respondentem. Každý náš dotazník je nastaven tak, aby získával na potenciální zákazníky kontakty. V závěru si tak sami tyto kontakty víte efektivně a na základě relevantních dat zobchodovat.

Průzkum pro efektivní marketing a kreativu

Ve spojení online marketingu, zákaznických průzkumů a průzkumů konkurence vidíme potenciál k dokonalému cílení marketingových kampaní. Kromě online chování zjistíme i přesné potřeby a výběrové procesy Vašich cílových segmentů a zároveň zjistíme, jak tyto faktory splňuje Vaše konkurence. Pokud na trh vstupujete s novým produktem nebo službou, je to skvělá příležitost, jak hned zpočátku svůj marketing dělat dokonale.

Mystery shopping - Odlišení se od konkurence, lepší obchodní efektivita, loajalita a spokojenost zákazníků

Konkurenci nechceme kopírovat, chceme se efektivně odlišit z pozice cílového zákazníka. Používáme mystery shopping, ve kterém jako Váš potenciální zákazník poptáváme Vaši konkurenci i Vaše obchodníky a zkoumáme tak jejich chování, nabídky, obchodní a marketingovou strategii.

Naše balíčky průzkumů

Připravili jsme pro Vás balíčky průzkumů. Jestli ale potřebujete něco na míru, nebo bližší informace, neváhejte nás kontaktovat, jsme tu pro Vás!

Mini

33 000 CZK Dotazníkový průzkum zákazníků + Mystery Shopping
  • 50 Dotazníků
  • 10 Prozkoumaných konkurentů
Chci tento průzkum

Standard

60 000 CZK Dotazníkový průzkum zákazníků + Mystery Shopping
  • 100 Dotazníků
  • 11 - 20 Prozkoumaných konkurentů
Chci tento průzkum

Premium

120 000 CZK Dotazníkový průzkum zákazníků + Mystery Shopping
  • 200 Dotazníků
  • 21 - 40 Prozkoumaných konkurentů
Chci tento průzkum
Používáním stránek provozovaných rivalup.cz souhlasíte s používáním cookies, které nám pomáhají zabezpečit lepší služby.
Víc informací