fbpx
Začínáte podnikat?

Víme, že začátky mohou být kostrbaté – zažili jsme je stejně jako Vy. Výzkumy a analýzy nejen nám, ale následně i našim klientům, zásadně pomohly. Ve všech oblastech života, nejen v podnikání, není důležité jen tvrdě pracovat. TO, ŽE MOC PRACUJETE NEZNAMENÁ, ŽE JSTE PRODUKTIVNÍ. Zaměřte se na strategii a prodej svých produktů nebo služeb. Udělejte to rozumně na základě relevantních dat, které Vám rádi pomůžeme dlouhodobě získávat.

Pomáháme v začátcích

Kromě dobrého nápadu (který mimochodem jistě najdete na Nastartujto.sk)  je při startu potřeba detailně poznat svou konkurenci a mít zmonitorovaný trh. Dodáme ta nejkvalitnější data, která sbíráme a analyzujeme profesionálními postupy. Poskytněte svým zákazníkům už od začátku něco lepšího.

Analýza konkurenčních nabídek

Do detailů prozkoumáme chování a nabídky Vašich „rivalů“. Zjistíte tak nejen jejich silné a slabé stránky ale i případné nedostatky trhu, které které doplníte právě Vy. Pomůžeme Vám zjistit i to, co potenciální zákazníci potřebují a aktuálně hledají. Následně je za Vás oslovíme s nabídkou Vašeho řešení. S námi budete mít hned při startu cenná data, která jinde nenajdete a která jsou konkurenční výhodou. 

Uděláme Vám web na míru

K Vašemu podnikání obstaráme i moderní, responzivní a SEO optimalizovaný web. Kromě výzkumů je tvorba webů naše „srdcovka“. Víme, jak spojit hezký design s kvalitní funkčností. Web je přece nejen vaše vizitka, ale i nástroj marketingové komunikace. 

Jste připraveni být od začátku nejlepší?